Yhteystiedot

Paavalinvuoren johtokunta valitaan vuosittain pidettävässä kokouksessa. Tämän hetkinen johtokunta valittiin 3.12.2017 pidetyssä kokouksessa johon oli kutsuttu kaikki alueen asukkaat.

Johtokunta

Matti Kauppinen, puheenjohtaja
Sähköposti: mattipaha@gmail.com
Puhelin: 0400 644 173

Tapani Roiha, talousvastaava
Sähköposti: tapani.roiha@gmail.com
Puhelin: 041 546 6660

Hannele Wihinen, sihteeri
Sähköposti: hannele.wihinen@gmail.com
Puhelin:0400 266 524

Atte Honkanen
Sähköposti: atte.honkanen@hotmail.com
Puhelin: 0400 642 330

Matti Arkko
Sähköposti: matti.arkko@gmail.com
Puhelin: 040 771 8321

Tuukka Joki
Sähköposti: tjoki81@gmail.com
Puhelin: 044 550 4234

Jyrki Salmi
Sähköposti: jyrki.salmi@online.fi
Puhelin:040 510 6263

Palautetta

Johtokunnalle voit lähettää palautetta, kehitysideoita muuta viestiä suoraan ylläolevilla osoitteilla tai tällä lomakkeella, myös anonyymisti

 


Nimesi: (Ei pakollinen)
Sähköposti: (Ei pakollinen)
Puhelin: (Ei pakollinen)
Palaute:

Henkilötietojen käsittelypyyntö

Asukasyhdistyksen jäsenrekisterissä pidetään henkilötietoja. Henkilötietolain mukaan rekisteröidyllä on tiettyjä oikeuksia omiin tietoihinsa. Voit tehdä jäsenrekisterissä oleviin henkilötietoihisi liittyen käsittelypyynnön erillisellä lomakkeella klikkaamalla tähän

Verkkopalvelun alusta onstage © 2021 online.fi